KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 14409126
nr 1440 9126
Kopparstick
"Maria Therisa", 1700-tal, Johan Daniel Herz, 91x64, yttermått inklusive ram: 100x73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:09:52
1.100 kr